fbpx

Përmbledhje

ID: CR-20317
 • Magazine
 • Tipi i prones
 • 2325
 • 2005
 • Viti i ndërtimit
 • CR-20317
 • ID
 • 4000
 • Lot m²

Përshkrimi

Shitet kapanon ne autostraden Tirane Durres ne rrugen  dytesore Vore-Maminas.Vendodhja e kapanonit eshte ne nje nga zonat me lokacionin me te me mire te mundshem,ne trekendeshin Tiran-Rinas Durres. Kushtet teknike te kapanonit jane te pershtatura per prodhim dhe magazinim .Siperfaqja e truallit eshte 4000m2, siperfaqja e njolles se ndertimit eshte 1423m2 dhe siperfaqja totale e ndertimit eshte 2325m2. Lartesia maximale e kapanonit eshte rreth 8m. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

 • Adresa Autostrada
 • Qyteti Tiranë
 • Zip 2020
 • Zona Autostrada Tr.-Dr.
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on April 20, 2024 at 3:03 pm
 • ID: CR-20317
 • Cmimi: €1,200,000
 • Sipërfaqa e pronës: 2325 m²
 • Sipërfqa e truallit: 4000 m²
 • Viti i ndërtimit: 2005
 • Tipi i prones: Magazine
 • Statusi i prones: Për Shitje

Llogaritesi i kredisë

Mujor
 • Parapagimi
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
 • Monthly HOA Fees
%
%

Informacionet kontaktit

Shiko listimet

Pyesni rreth kësaj prone

Compare listings

Compare